Projekty domów

Na urodę wnętrza domu wpływa czytelny układ stref. Gdy strefa nocna jest oddzielona od dziennej, łatwiej ją zaaranżować tak, aby posiadała swój reprezentacyjny charakter. W nocnej każdy z mieszkańców może zaspokoić swoje potrzeby życiowe. O piękno reprezentacyjnej części domu trzeba zadbać na etapie wstępnego projektu.

Możliwe jest również zamówienie projektu cząstkowego, np. samej koncepcji, kolorystyki bądź dowolnej kombinacji wyżej wymienionych składowych. Pomagamy klientowi we właściwym wyborze zakresu projektu w zależności od projektowanego wnętrza i zamierzonych prac remontowych.

Oferujemy swoją pomoc przy wyborze mieszkania/projektu domu – również wśród gotowych projektów domów jednorodzinnych. Doradzimy, który dom lub mieszkanie najlepiej nadają się do zaaranżowania wnętrza, a które stanowią kompletną katastrofę – uchroni to Państwa przed rozczarowaniem już po wydaniu pieniędzy.

Mocne kolory to takie barwy, które w zestawieniach ze sobą prezentują się mocniej, dramatyczniej i bardziej wpadają w oko. Oto porcja mocnych zestawień na rok 2011.

Wyraziste kolory w twoim domu. Turkusowy i limonkowy: Turkus został okrzyknięty kolorem 2010 roku. Od tej pory jego supremacja nie podlega dyskusji. Turkusowy to kwintesencja świeżości i nowoczesności. W mocnej wersji turkusowy najlepiej połączyć z limonkowym. Nieważne czy użyjecie go w łazience, kuchni czy w salonie to zestawienie przypomni wam zawsze o wakacjach na tropikalnej plaży. Turkus i limonka to także wyrafinowana estetyka z najwyższej półki. Pamiętajcie o tym!

Dodaj komentarz