Kosmetyki naturalne

Sklep internetowy  Econaturals poleca preparaty stworzone na bazie najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej

Ałun nie plami ubrań. Jest bardzo wydajny – kryształ o wadze 100 g wystarcza na około 3 lata codziennego stosowania. Forma ałunu w sztyfcie znakomicie sprawdza się w podróży i ułatwia przechowywanie. Świetny również jako balsam do ciała i włosów. Nawilża i łagodzi. Działa też jak naturalny filtr słoneczny.

Nasza oferta stale się poszerza, dlatego czekamy na wszelkie sugestie i propozycje z Państwa strony. Staramy się spełniać wszelkie Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Składnikami stosowanymi najczęściej do sporządzania tego rodzaju kosmetyków są te, pochodzenia roślinnego i nazywa się je często ziołowymi. Obecnie wykorzystuje się wszelkie możliwe części roślin: liście, korzenie, korę, owoce, czy nasiona.

Drugą grupę stanowią substancje pochodzenia zwierzęcego. Tutaj możemy wyróżnić całą gamę produktów, między innymi mleko, śmietanę, jogurt, jajka, miód i wiele innych.

Dodaj komentarz