Pozycjonowanie jest proste? Musisz to przeczytać!

 

Pozycjonowanie stron internetowych to ciężki kawałek chleba!

Co raz więcej indywidualnych osób oraz firm szuka tanich opcji promocji swojej strony, ale czy da się promować firmę wydając 150 zł ?, oczywiście że nie! Pozycjonowanie jest ciężką pracą i wymaga dużego doświadczenia. Czy Ty mając duże doświadczenie poświecił byś 10 godzin tygodniowo przez rok za Jedyne, albo i Aż 150 zł ? Myślę, że sprawa taniego pozycjonowania została rozwiana!

Oczywiście nie zmienia to faktu, że jeśli chcemy TANIO promować naszą firmę w internecie musimy to zrobić samodzielnie dając własny wkład pracy!. Czy taki system jest ok ? Myślę, że tak ponieważ nikt inny nie przyłoży się do promocji strony biznesu jak TY sam!

Od czego zacząć ?

Zacząć należy od zbioru wiedzy i nauki, bez tego masz marne szanse na osiągnięcie sukcesu w internecie. Zacznij od zapoznania się z praktycznymi poradami SEO na stronie pozycjonowanie stron poradnik, nie zapomnij o najbardziej wartościowej rzeczy jaką jest optymalizacja strony on-site oraz off-site! Mając już pewną wiedzę, możesz rozpocząć promocję swojej strony w sieci.

Sklep pozycjonera – jak wspomóc pozycjonowanie ?

Internetowe sklepy wspomagające pozycjonowanie stron internetowych w dużej mierze pomagają małym i dużym przedsiębiorstwa w zdobyciu lepszego rankingu w wyszukiwarkach internetowych. W zasadzie zdecydowana większość firm pod nazwą SEO sklep oferuje : Linki z mocnych profili i dedykowane zaplecza oparte o Content Marketing.


Zaczynając e-commerce w internecie musimy się liczyć z wydatkami marketingowymi, albo sprzedawać na własną rękę, aczkolwiek wielu z was pragnie sprzedawać więcej i więcej i jeszcze raz więcej dlatego działania marketingowe są konieczne.

Jakie muszę wykonać działania marketingowe, żeby moja strona generowała większą konwersję sprzedażową ?
Słysząc działania marketingowe zapewne masz już w głowie ojoj to kosztuje wiele pieniędzy i być może będą potrzebne nieograniczone nakłady finansowe na kampanie marketingowe. Odpowiedź brzmi NIE. Chyba, że chcesz prowadzić kampanie w telewizji a to jest nie mały wydatek.

Początkujące firmy zaczynają od pozycjonowania strony, ważne aby rozpocząć od pozycjonowania lokalnego – czyli zgłosić swoją firmę w mapach Google co pozwoli na zdobywanie klientów z twojego regionu.

Bardzo dobrym działaniem marketingowym w sieci jest ” marketing szeptany „, dzięki niemu możesz pozyskać wielu nowych klientów, którzy nie będą mieć wątpliwości do zakupu Twoich produktów.

Czy warto inwestować środki w Google Adwords i być numerem 1 ?
Jeśli masz dużo pieniędzy czemu nie ?. Reklamy adwords zapewniają Ci szczytowe pozycje nad wynikami organicznymi pod wybrane przez ciebie słowa kluczowe. Przykładowo koszty kampani dla słów fenster aus polen, dlatego wiele osób i firm decyduje się na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Warto pamiętać, że w sezonach sprzedażowych Twoich produktów np. w sezonie Świątecznym warto wspomóż i wzbogacić sprzedaż poprzez reklamy Google Adwords.

Wiele osób wybiera usługę pozycjonowania w serwisie aukcyjnym Allegro – czy warto skupić się niską ceną ?
Jeśli zdajesz sobie sprawę, że pozycjonowanie kosztuje dużo licząc koszty stworzenia stron Content marketingowych, link buildingu z stron głównych o wysokim trusk ranku to zdecydowanie wiesz, że zakup 2 linków na okres 1 miesiąca kosztuje więcej niż pozycjonowanie roczne na aukcjach internetowych.

W zależności od strony działań jest raz mniej raz więcej. firmy oferujące tam usługi w zdecydowanej większości nie są wstanie doprowadzić Twojej strony nawet w pierwsze dwadzieścia wyników. Niestety, ale dobre pozycjonowanie wiąże się z dużo większymi kosztami niż usługi na aukcjach internetowych.

Czy linki z profili z domen o wysokim PR dadzą dużą moc mojej stronie ?
Musisz wiedzieć, że link z profili to tak naprawde link z nowo założonej podstrony w serwisie. Linki z profili wspomagają pozycjonowanie, ale nie gwarantują szczytowych pozycji w wynikach organicznych. Profile tworzymy tylko na stronach o wysokim PR i TR tylko dla tego, że mają dobrą reputację dla wyszukiwarek i są wstanie wzmocnić Twoją stronę i jej reputację.

Czy warto inwestować w strony zapleczowe ?
Jeśli strona zapleczowa będzie bardzo wysokiej jakości i zostanie zbudowany prawidłowo link building z bardzo wartościowych stron to Tak. Jeśli będzie to kolejny ” Śmieć ” w internecie to zdecydowanie Nie.


Koszt budowy profesjonalnej strony zapleczowej z doskonałym link buildingiem i eksperckimi treściami oparte o Content marketing to ok 700 zł. Więc jeśli chcesz tworzyć zaplecza, twórz je profesjonalnie i niestraszny Ci będzie żaden nowy algorytm wyszukiwarki czy jego aktualizację.

Dodaj komentarz